- SmartFlow - działanie

Problem z nierównym spalaniem w kominku i piecu?

Teraz to już nie problem.

Nasada kominowa SmartFlow nie tylko spowoduje, że spalanie będzie równe i stabilne, ale także zmniejszy zużycie opału!

Sprawdź, co może Ci dać zastosowanie regulatora ciągu kominowego SmartFlow.

Co to jest nasada SmartFlow?

Nasada kominowa SmartFlow jest opatentowanym urządzeniem, które pozwala na wyregulowanie ciągu kominowego oraz spalania w kotle, kominku czy piecu. Dzięki temu możesz uzyskać od 20% do nawet 40% oszczędności opału!

 Jest to innowacyjny, całkowicie bezobsługowy regulator ciągu kominowego, zaprojektowany, opatentowany i produkowany w Polsce. Jego działanie opiera się o zasady termodynamiki oraz specjalnie zaprojektowane aerodynamiczne przekroje elementów wykonanych z kwasoodpornej stali nierdzewnej.

Co ważne, regulator ciągu SmartFlow nie tylko ogranicza ciąg kominowy podczas zbyt dużego wiatru, ale też wspomaga go gdy wiatr jest zbyt słaby. Optymalizując siłę ciągu kominowego i wyrównując go, dopasowuje tym samym parametry pracy komina do potrzeb pieca, kominka czy wentylacji.

KOMINKI

OGRZEWANIE

WENTYLACJA

 Ile to kosztuje?

Jednak najważniejszym dla Ciebie aspektem wynikającym z regulacji ciągu jest oszczędność opału, a co za tym idzie takżeoszczędność pieniędzy!

W przypadku nasady kominowej SmartFlow nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, takich jak koszty zasilania, wymienne filtry, przeglądy itp. Jedyny koszt, to koszt zakupu, teraz tylko 675 złotych brutto.

Regulator nie jest zasilany energią elektryczną, więc nie wymaga podłączenia do prądu ani instalacji elektrycznej. Montażu można wykonać samodzielnie (oczywiście przy zachowaniu warunków BHP pracy na wysokości). Instalacja jest bardzo prosta, a do każdego regulatora dołączona jest dokładna instrukcja montażu.

Pamiętaj, żeby przy składaniu zamówienia poinformować nas o kształcie i wymiarach wewnętrznych przewodu kominowego. Regulator SmartFlow przystosowany jest do przewodów kominowych o wymiarach 100-200mm średnicy przy wkładzie okrągłym lub 130-265 mm przy wkładzie kwadratowym.

Przykładowe realizacje