- ScaleGuard - działanie

Problem z kamieniem i twardą wodą?

Teraz to  już nie problem.

Nie musisz nawet usuwać kamienia.

Wystarczy zmienić strukturę zawartych w wodzie minerałów, żeby kamień przestał być problemem.

Co to jest odkamieniacz ScaleGuard?

Jest to elektroniczny uzdatniacz wody, który powstrzymuje powstawanie osadu kamiennego i stopniowo usuwa już istniejący kamień.

Zmiękczacz ScaleGuard stworzony w Wielkiej Brytanii i obecny na tamtejszym rynku od ponad 20 lat, teraz dostępny jest również w Polsce, gdzie jego dystrybucję prowadzą wyłącznie dwie firmy; jedną z nich jest Finor Sp. z o.o.

Krótko mówiąc, kamień z twardej wody prowadzi do strat energii i pieniędzy. Twarda woda nie tylko przyczynia się do powstawania nieestetycznych osadów oraz uszkodzeń armatury, urządzeń podłączonych do wody, a w szczególności systemów podgrzewania wody, ale również powoduje straty energii kosztujące przeciętne gospodarstwo domowe nawet 400 złotych rocznie.

(Brytyjska organizacja Carbon Trust, doradzająca przedsiębiorstwom i rządom państw w zakresie zmniejszenia emisji CO2 ocenia, że każdy 1 mm osadzonego kamienia zwiększa koszt zużycia energii o 7%).

Co znajduje się w pudełku?

Jak to działa?

Niewielkie urządzenie zamontowane na głównym przyłączu wody generuje elektronicznie modulowane pole, które powstrzymuje tworzenie twardego osadu z wapnia, przez zmianę jego właściwości fizycznych. Dzięki temu uzyskujemy zmiękczoną wodę, pozbawioną osadzającego się na urządzeniach domowych kamienia. Jednocześnie woda nabiera zdolności do usuwania już istniejącego w instalacji osadu. Nie zmieniają się żadne właściwości chemiczne wody.

Czy instalacja urządzenia jest łatwa?

Jest to prosta czynność, którą można wykonać samemu w ciągu 20 minut, pod warunkiem że w pobliżu znajduje się gniazdko 230V. Nie jest potrzebna pomoc hydraulika.

Ile to kosztuje?

Oprócz zakupu urządzenia ScaleGuard, jedyny koszt eksploatacji to niecałe 30 złotych rocznie za energię elektryczną. Gwarantujemy, że urządzenie będzie spełniać swoją funkcję albo zwracamy pieniądze.

WIOSENNA WYPRZEDAŻ!

Teraz tylko 450zł (cena obowiązuje do odwołania)

Jaka jest żywotność urządzenia?

Odkamieniacz ScaleGuard ma gwarancję na 5 lat, ale zaprojektowaliśmy go tak, aby działał przez 20 lat. Urządzenie zostało wyprodukowane w Wielkiej Brytanii.

Oszczędność energii to jedna z najważniejszych korzyści, która przekłada się na oszczędność pieniędzy, tak jak opisaliśmy to wcześniej.

Gdzie kupić ScaleGuard?

Otrzymujesz zatem produkt - zmiękczacz i odkamieniacz w jednym, który będzie kontrolować twardą wodę, osadzanie się kamienia oraz usunie już istniejący kamień. To wszystko z 5-letnią gwarancją, kosztem użytkowania około 30 złotych rocznie i zwrotem kosztu zakupu dzięki oszczędnościom już w ciągu jednego roku. W Wielkiej Brytanii ScaleGuard posiada rekomendację od ThamesWater - największego dostawcy wody w Wielkiej Brytanii z 14 milionami odbiorców. Też możesz odnieść korzyści dzięki pozbyciu się kamienia z instalacji wodnej w swoim domu. ScaleGuard może być zamówiony telefonicznie lub mailowo.